شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

بخش:
خبر - سیاسی - ورزشی


یکی از سخنگویان فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تاکید کرده است که از فدراسیون فوتبال ایران درباره اظهارات محمدرضا داورزنی نسبت به وضعیت احسان حاج صفی و مسعود شجاعی توضیح خواسته است.

اظهارات محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره احسان حاج صفی و مسعود شجاعی دو ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس یونان بعد از بازی مقابل نماینده اسراییل در مرحله مقدماتی لیگ اروپا بازتاب گسترده ای داشته است. داورزنی در مصاحبه ای عنوان کرده بود حاج صفی و شجاعی دیگر جایی در تیم ملی ایران نخواهند داشت.

در همین ارتباط خبرگزاری رویترز سراغ یکی از سخنگویان فدراسیون جهانی فوتبال رفته و موضع فیفا و احتمال تعلیق فدراسیون فوتبال ایران را جویا شده است.

سخنگوی فیفا در این ارتباط گفته است که فیفا ما در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است و از فدراسیون ایران خواسته است تا اطلاعاتی در این ارتباط ارائه دهد.

طبق قوانین فیفا دخالت دولتها در فوتبال ممنوع است و صدور حکم محرومیت دو ملی پوش ایرانی به دلایل سیاسی ممکن است تبعات سنگینی از جمله محرومیت حضور تیم ملی فوتبال ایران و باشگاههای ایرانی در میادین بین المللی را بهمراه داشته باشد.


نظرات بسته است.

مطالب دیگر