دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

بخش:
حقوق بشر - خبر - سیاسی


همسر مهدی کروبی، روز دوشنبه نهم مرداد گفته است که آنژیوگرافی همسرش ظهر امروز به پایان رسیده و او به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، فاطمه کروبی باابراز امیدواری نسبت به اینکه آنژیوگرافی قلب جواب بدهد،‌ گفت که پزشکان هنوز عمل قلب باز و کارگذاشتن فنر برای قلب همسرش را صلاح ندانسته‌اند.

مهدی کروبی روز یکشنبه هشتم مرداد دوباره به دلیل پایین بودن ضربان قلبش در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود.

خانواده آقای کروبی همچنین پیشتر در بیانیه ای از تلاش نماینده وزارت اطلاعات در مختل کردن عامدانه روند درمانى و مانع‌شدن از پیگیری امور درمانی محصوران ​انتقاد کرده بودند.

در این بیانیه، دولت حسن روحانی و وزارت اطلاعات، در کنار آن‌چه شخص حاکم و سیستم فشل قضایی نامیده شد، مسئول جان محصوران توصیف شده و آمده بود« نماینده وزارت‌ اطلاعات ماموریت و رسالت تعریف‌شده‌ای برای مختل کردن روند درمان، مانع‌شدن از پیگیری امور درمانی محصورین و ستاندن تدرجی جان کروبی و موسوی دارد.»

همزمان نرگس و زهرا موسوی، دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، که والدینشان بیش از شش سال است در حصر خانگی هستند، در مصاحبه با روزنامه جمهوری اسلامی گفته‌اند که پدرشان در این مدت “دچار بیماری‌های قلبی و ناراحتی‌های استخوانی” شده و مادرشان هم به “مشکلات جسمی متعدد” مبتلا است.


نظرات بسته است.

مطالب دیگر