چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

بخش:
اجتماعی - خبر - ورزشی


هر چند تیم ملی فوتبال ایران موفق شد که به جام جهانی روسیه راه یابد، اما در جریان دیدار ایران و ازبکستان در ورزشگاه آزادی، رییس فدراسیون فوتبال ایران و همکارانش دچار استرس و نگرانی شدیدی شدند.

به گزارش “ایسنا” به نقل از “خبر آنلاین”، “مهدی تاج” رییس فدراسیون فوتبال می گوید: “این بازی به مقدار زیادی تحت تاثیر مسایل امنیتی قرار گرفته بود. تقریبا فدراسیون برای برگزاری این در حاشیه بود و نقش تصمیم‌ گیری را در این مسابقه و سیاستگذاری بازی نداشتیم. من هم به همراه همه همکارانم در فدراسیون به این نتیجه رسیده بودیم که این بار حتما با مسوولان امنیتی همکاری کنیم، چون به هر جهت یکی از اهداف داعش ورزشگاه‌ هاست و به خصوص ورزشگاه آزادی و به خصوص این بازی و این جمعیت ۱۰۰ هزار نفری، برای آن ها یک فرصت بزرگ می‌ توانست باشد. ما باید هر لحظه مراقب می‌ بودیم که خدای‌ ناکرده اتفاق خطرناکی نیافتد.”

وی در حالی این سخن را می گوید که تا کنون گروه مذبور اطلاعیه ای مبنی بر تهدید استادیوم های فوتبال در ایران منتشر نکرده است. بر اساس این گزارش، تاج در ادامه می افزاید: “هر لحظه یکی می‌ گفت، یکی دارد از دور می ‌آید! یکی دارد از آن طرف می ‌رود. آن یکی چه کسی است که نزدیک می ‌شود. واقعا مانیتورینگ ورزشگاه بزرگی مثل آزادی که ده ‌ها هکتار وسعت دارد، کار سخت و پیچیده‌ ای است. دور تا دورش جنگل دارد. هر لحظه همه منتظر بودند و می ‌ترسیدند که تروریست‌ ها برای ضربه زدن به این بازی اقدامی بکنند.”


نظرات بسته است.

مطالب دیگر