جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بخش:
خبر - سیاسی


پلیس تهران در معابر اصلی پایتخت حضور یافته است تا از وقوع هرگونه ناآرامی پس از اعلام نهایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران جلوگیری کند.
خبرگزاری تسنیم در این ارتباط نوشته است « همزمان با اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری و آغازز تبلیعات انتخاباتی پلیس پایتخت در نقاط اصلی شهر استقرار یافت. پلیس پایتخت در نخستین شب اعلام تائید نهایی بررسی صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری در اکثر میادین اصلی و معابر پایتخت استقرار یافت.
بر اساس این گزارش، حضور پررنگ پلیس در نقاط اصلی شهر به منظور تامین امنیت پایتخت و همزمان با آغاز تبلیغات ریاستت جمهوری صورت می گیرد و این آمادگی تا زمان برگزاری انتخابات ادامه خواهد یافت.
شامگاه روز پنج شنبه ۶ نامزد از سوی شورای نگهبان برای شرکت درانتخابات ریاست جمهوری احراز صلاحیت شدند . نامم محمود احمدی نژاد ، رئیس دولتهای نهم و دهم جمهوری اسلامی و حمید بقایی، معاون اجرایی و از نزدیکان او در میان کسانی است که صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان احراز نشده است.
آقای احمدی نژاد در واکنش به رد صلاحیتش در صفحع توییتر خود نوشته است « این روزها مملکت و مردم به آرامشی بهتر وو بیشتر نیاز دارند ، ایجا(د) تنش و دامن زدن به حاشیه ها جز ضررهیچ سودی ندارد جز منفعت دشمنان(،) هوشیار باشیم(.)»


نظرات بسته است.

مطالب دیگر