پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

بخش:
خبر - سیاسی


یکی از ویژگی‌های اصلاح‌طلبان اصرار بر تکرار استراتژی‌های غلط است. حزب ندا با این هدف تشکیل شد و شروع به تملق سیستم و ابراز برائت از جنبش سبز کرد که اعضایش از فیلتر شورای نگهبان در سال ۹۴ بگذرند و نانش در روغن بیافتد اما با این حال قلع و قمع شدند و صادق خرازی سنگ روی یخ شد.

 

‏فرنام شکیبافر، از فعالان سیاسی داخل کشور، با انتشار این پست در توییتر نوشت: اکنون مصطفی تاجزاده گفته اگر ۹۸ رد صلاحیتمان کنید و نگذارید ما چپ اسلامی دوباره سر سفره انقلاب بیاییم، قهر می‌کنیم. نمی‌فهمد که اولا گرچه نظام دوست ندارد کمربند حفاظتی و آرایشگر بزک‌کننده‌اش (جریان اصلاحات) را از دست دهد اما هرگز مایل هم نیست حکومت را به آنان واگذار کند.

 

‏ثانیا هیئت حاکمه به خوبی می‌داند هر کاری هم که بکند و هر چقدر هم در سر این اصلاح‌طلبان حقیر و گداصفت بزند به هر حال این‌ها در نهایت باز هم بیخ ریش و ور دل خودش خواهند بود و تهدیدشان الکی و پوچ است. مع‌الوصف مجددا تیغ نظارت استصوابی با خیال راحت تار و مارشان خواهد کرد.

 

‏ثالثا به فرض هم که همه گنده‌های اصلاحات تأیید صلاحیت شوند (که نمی‌شوند) و حتی میرحسین موسوی هم از حصر بیرون آمده و شخصا سرلیستشان بشود، دیگر مردم خام اصلاح‌طلبان نخواهند شد.

 


نظرات بسته است.