کسری ناجی، از خبرنگاران بی بی سی فارسی، افرادی که «می خواهند بی بی سی را بایکوت کنند» را کسان توصیف کرد که به گفته او «نمی خواهند ایرانی ها با آگاهی درباره سرنوشتشان فکر کنند و تصمیم بگیرند.»

 

او همچنین بی بی سی فارسی را «معتبرترین رسانه فارسی زبان» دانست و با لحنی آمرانه به کاربران توییتر گفت: «قدرش را بدانید.»

 

این توییت ناجی باعث شد تا یکی از کاربران فعال توییتر به نام «آریا» با برگزاری یک نظرسنجی، دقیقا زیر توییت خبرنگار بی بی سی، ادعای کسری ناجی را راستی آزمایی کند.

 

آریا در این نظرسنجی با اشاره به ادعای خبرنگار بی بی سی، از کاربران توییتر پرسید که این رسانه «محبوب ایرانیان» است یا «منفور» آنها؟

 

همانطور که مشاهده می کنید، با نزدیک به سه هزار رای، حدود ۹۰ درصد کاربران توییتر، بی بی سی فارسی را «منفور» ایرانیان توصیف کرده و تنها حدود ۱۰ درصد این رسانه را محبوب دانسته اند.

 

 

کسری ناجی از جمله خبرنگاران رسانه های فارسی زبان خارج از کشور است که پیشتر نیز به شکل علنی، مخالفت خود را با مقاله شاهزاده رضا پهلوی در روزنامه وال استریت جورنال نشان داده و گفته بود که «پس گرفتن» ایران از جمهوری اسلامی، با «دموکراسی و آزادی خواهی و حقوق شهروندی نمی خواند.»

 


نظرات بسته است.

مطالب دیگر