خطر فروپاشی نظام آنچنان مقامات و رسانه‌های جمهوری اسلامی را به وحشت انداخته که صداوسیمای جمهوری اسلامی برنامه ویژه‌ای زیر نام «تکرار سناریوی سوریه در ایران» پخش کرد. در این برنامه، به مردم گفته می‌شود که سرانجام تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم نابودی کشور خواهد بود؛ طرحی که براندازان و کشورهای خارجی در دست اجرا دارند.

در رابطه با سقوط قریب‌الوقوع نظام جمهوری اسلامی، حتی خبرنگار صداوسیما نیز پرسشی از حسن روحانی کرد و او نیز مفصل به این پرسش پاسخ داد.

لازم به یادآوری است که محمد خاتمی نیز در سخنان اخیرش گفته بود: «یکی از القائات خطرناک این است که نظام جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است.»

خامنه‌ای هم متوجه نگرانی بدنه حکومت از سقوط شده و برای امیدوار کردن حامیان خود گفته است: «نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند، هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مطمئن باشند، هیچ تردیدی در این جهت وجود ندارد؛ این را به همه بگویید».

این مطلب در آخرین شماره نشریه خط حزب‌الله منتشر شده است.

شاهین صادق‌زاده میلانی در این رابطه می‌‌نویسد: من تلویزیون جمهوری اسلامی را زیاد نمیبینم. اما به یاد ندارم که یک مجری صدا و سیما از یک مقام بلندپایه جمهوری اسلامی سوالی جدی در مورد احتمال وقوع براندازی پرسیده باشد. امروز اولین باری بود که چنین چیزی را میدیدم. اینکه روحانی جواب مفصلی به این سوال داد خودش نشانۀ مهمی است.

صابر بوستانی اصل هم توییت کرده:

‏تا یکماه پیش تیتر میزدند ” براندازان عددی نیستند”

‏بعدش گفتند که اصلاحطلب و اصولگرا باید در مقابل براندازان متحد شوند

‏دیروز گفتند براندازان وجوددارند اما در خارجند

‏امروز ⁧#روحانی⁩ از صداوسیمای رژیم درباره ی سوال مجری پیرامون خطر براندازی پاسخ میدهد…

https://twitter.com/saberbostaniasl/status/1026537464981348352?s=21


نظرات بسته است.