جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

بخش:
اجتماعی - خبر - سیاسی


الیاس حضرتی، مدیرمسئول روزنامه اعتماد و از راهیافتگان اصلاح طلب مجلس، تصریح کرد که اصلاح طلبان تنها گروهی هستند که می توانند نظام را حفط کنند.

 

حضرتی که در دیدار تعدادی از راهیافتگان اصلاح طلب مجلس با محمد خاتمی سخن می گفت، خطاب به خاتمی افزود: «دوران دیگری برای اصلاحات شروع شده. اشتباهاتی از جانب اصلاح‌طلبان و حکومت بروز کرد و یک شرایط تنگ و تاریک ایجاد شد و برخی تصمیم گرفتند اصلاح‌طلبان را از ریشه بزنند و شما مجبور شدید در دماوند رای بدهید و خیلی از دوستان حتی نتوانستند مراسم دعای کمیل و توسل را برگزار کنند و خیلی‌ها به زندان افتادند اما سال ۹۲ یک فصل جدیدی آغاز شد و آقای عارف، بزرگواری و کناره‌گیری کردند و اصلاح‌طلبان پشت آقای روحانی قرار گرفتند.»

 

حضرتی انتقادات گسترده علیه اصلاح‌طلبان در پی بی عملی در مجلس و دولت و عدم حمایت از اعتراضات سراسری دیماه سال جاری را هجمه عناصر مخالف داخلی و خارجی دانست و اصلاح‌طلبان را به‌ عنوان تنها گروهی معرفی کرد که می‌توانند نظام را حفظ کنند.

 

این راهیافته اصلاح طلب مجلس، با اشاره به ارتباط با تمام ارکان حکومت، اصلاح طلبان را مالک نظام خواند و افزود: «ما سنگ زیر آسیاب هستیم و برای انقلاب و نظام خودمان می‌مانیم و این را نشان می‌دهیم.»


نظرات بسته است.