چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶

بخش:
اقتصادی - جهان - خبر


شرکت الاتحاد، از خطوط هواپیمایی امارات واقع در ابوظبی اعلام کرد که پروازهای خود را بین ابوظبی و تهران در ماه آینده میلادی متوقف خواهد کرد. برخی کاربران شبکه های مجازی این اتفاق را به تنش‌های موجود ایران و کشورهای خلیج فارس نسبت داده اند اما شرکت هواپیمایی الاتحاد اعلام کرده است:«پروازهای خود را از تاریخ ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۸ در راستای بررسی برنامه راهبردی خود متوقف می کند.» شرکت الاتحاد از سال ۲۰۱۶ بررسی برنامه راهبردی خود را آغاز کرده است. به نظر می رسد بر اساس برنامه راهبردی، شرکت هواپیمایی«الاتحاد» سرمایه گذاری در پروازهای خارجی خود را پایان خواهد داد.

سخنگوی الاتحاد در همین رابطه به خبرنگاران گفته است:«از ۲۵ دسامبر تا ۲۴ ژانویه، الاتحاد تعداد پروازهای خود را به تهران را از پنج پرواز به دو پرواز در هفته کاهش داده و در نهایت  پروازهای خود به تهران را از ۲۴ ژانویه متوقف خواهد کرد.» سخنگوی الاتحاد توضیح بیشتری در خصوص دلایل لغو پرواز های مسیر تهران ارائه نکرده است. بنا به گزارش رویترز از زمان آغاز «برنامه بررسی راهبردی»، الاتحاد پروازهای خود به سان فرانسیسکو و دالاس-فورت ورث در آمریکا را هم متوقف کرده است.

سخنگوی الاتحاد درباره سردرگمی مسافرانی که بلیط رزرو نموده اند اعلام کرده:«مسافرانی که تا روز ۲۳ ژانویه با این خط هواپیمایی بلیط رزرو کرده اند و با این تغییر دچار مشکل شده اند، برای آنها از دیگر خطوط بلیط تهیه می شود.»

 


نظرات بسته است.

مطالب دیگر